-29%Автомобільні світлодіодні LED-лампи LUXFIGHTER Q35 H7 60 Вт 12000 Лм 6500 К 12-16v CREE GSP Цоколь H7
- Готово до відправки
- Код: LUXFIGHTER Q35 H7
1 289 ₴/комплект
919 ₴/комплект
- +380 (50) 595-72-36Менеджер
Абсолютно нова серія суперяскравих світлодіодних LED ламп LUXFIGHTER Q35 H7 виготовлена в сучасному дизайні, поєднує в собі активне та пасивне охолодження. Нові, суперяскраві та технологічні світлодіодні лампи для фар — найкраща альтернатива застарілим галогенним лампочкам. В ергономічний корпус із радіатором вбудований маленький потужний вентилятор, для швидкого розсіювання тепла з ідеальним напрямком променя, без власних відблисків або відблисків від зустрічного руху. Збирається лампа на суперсучасних 8-ядерних автомобільних світлодіодних чипах. Ці лампи завдяки новітнім технологіям мають дуже яскраве світло у 12 000 Лм, завдяки чому об'єкти на дорозі видно чітко навіть на великій відстані. Дотримана світлотінева межа світіння, збільшена світловидатність. Світлодіодні лампи не сліплять зустрічних, немає ефекту засліплення та збільшений термін експлуатації, стійкість до вібрації та до перепадів напруги, роблять їх лідерами продажів.
Яскравість світла 12 000 Lm
Робоча температура до 90 градусів Цельсія
Матеріал: авіаційний алюміній 6063
Потужність ламп: 60 W (по 30 W кожна лампа)
Діапазон вхідної напруги: 12-16 В
Термін експлуатації: > 50000 годин
Ламп у комплекті: 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Потужність | 60 Вт |
| Виробник | GSP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Стан | Нове |
| Колір світіння, До | 6000-6500К (білий холодний) |
| Потужність лампи, Вт | 60 |
| Цоколь лампи H | H7 |
| Світловий потік лампи, Лм | 12000 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Світлодіодні чипи | 8-ядерні автомобільні світлодіодні чипи |
- Ціна: 919 ₴/комплект




